Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 
 

Certyfikaty

Czcionka:

 

Po trzech latach realizacji ogólnopolskiego programu " Bezpieczne Przedszkole" i spełnieniu wszystkich wymagań autorów programu zostaliśmy uhonorowani 
CERTYFIKATEM BEZPIECZNEGO PRZEDSZKOLA.

Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione i zauważone przez autorów programu. Bardzo dziękujemy. To dla nas bardzo ważna nagroda, gdyż naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i dobro naszych dzieci.

 

 

 

20 listopada 2015 roku w Instytucie Europejskim w Łodzi odbyła się trzecia Międzynarodowa Konferencja dla dyrektorów i koordynatorów placówek daltońskich.

Gościem honorowym był Prezydent Dalton International z Holandii Roel Rohner, z rąk którego otrzymałyśmy certyfikat placówki daltońskiej.

Uzyskanie certyfikatu wpisuje nasze przedszkole w sieć atrakcyjnych pedagogicznie placówek edukacji alternatywnej. Jest kolejnym etapem na drodze rozwoju ku nowoczesnej edukacji, która zaspokaja potrzeby współczesnego dziecka.

Nasze przedszkole uzyskało kolejny certyfikat. Czujemy się szczególnie docenieni gdyż jest to wyróżnienie przyznane przez rodziców naszych wychowanków. Dziękujemy Państwu za uznanie naszej pracy.

 

Nasze przedszkole otrzymało tytuł Przedszkola w Ruchu!

Osiągnięcia sportowe i dydaktyczne zgłoszone do Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach akcji „Ćwiczyć każdy może” zostały zaakceptowane.

 

   Wejdź i zobacz Miejskie Przedszkole nr 31 w Częstochowie na mapie Szkół i Przedszkoli w ruchu   

http://www.szkolawruchu.men.gov.pl

 

    

Akcja ,,Zboża zjadamy energię z nich mamy”

W miesiącu listopadzie i grudniu wszystkie grupy z naszego przedszkola realizowały tematy akcji ,,Zboża zjadamy energię z nich mamy”. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały zadania i zabawy zaproponowane przez Akademię Zdrowego Przedszkolaka. Nasze przedszkole spełniło wszystkie wymagania i za udział w projekcie otrzymało certyfikat. 

 

  

Program „5 porcji warzyw, owoców lub soku”

Nasze przedszkole wzięło udział w programie „5 porcji warzyw, owoców lub soku”. Celem programu było uświadomienie dzieciom właściwych nawyków żywieniowych. Przedszkolaki chętnie brały udział w niecodziennych zajęciach, a dzięki zaangażowaniu naszych Pań utrwaliły prawidłowe nawyki spożywania warzyw, owoców lub soków pięć razy dziennie. 17 maja 2013r. odbyło się uroczyste zakończenie programu, na którym dzieci miały okazję w formie zabaw poznawać owoce, warzywa i soki za pomocą swoich zmysłów. Nasze przedszkole za aktywny udział w programie zostało nagrodzone certyfikatem.

 

 

Kalendarium

Listopad 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Pogoda

Zegar

Imieniny